Takip kategorileri

Şuraya atla: kullan, ara

Bu sayfa MediaWiki yazılımı tarafından otomatik olarak doldurulan takip kategorilerini listelemektedir. MediaWiki ad alanındaki ilgili sistem mesajları değiştirilerek isimleri düzenlenebilir.

İzleme kategorisi Mesaj Duvarı Kategori dahil etme kriterleri
Dizinlenmiş sayfalar(boş)index-categoryBu sayfada __INDEX__ kodu var (ve bu işarete izin verilen bir ad alanında), bu yüzden normalde yapılmayacak olsa da, robotlar tarafından dizinleniyor.
Dizinlenmemiş sayfalar(boş)noindex-categoryBu sayfa robotlar tarafından dizinlenmemektedir çünkü üzerinde __NOINDEX__ sihirli kodu bulunmakta ve bu işarete müsade edilen bir ad alanına dahil.
Yinelenen şablon değişkenleri kullanan sayfalar(3 pages)duplicate-args-categorySayfada içeren şablonları çağırmak için bu terimler kullanılır {{foo|bar=1|bar=2}} or {{foo|bar|1=baz}}.
Çok fazla zengin derleyici fonksiyonu çağrısına sahip sayfalar(boş)expensive-parserfunction-categoryBu sayfa çok fazla zengin derleyici fonksiyonu çağrısına (örneğin #ifexist) sahiptir. Lütfen bakınız: Manual:$wgExpensiveParserFunctionLimit
Geçersiz şablon değiştirgenleri içeren sayfalar(boş)post-expand-template-argument-categoryBir şablonun içerdiği bir önerme (üçlü kıvrımlı parantez içinde bulunan, örneğin {{{hede}}} şeklinde bir girdi) genişletildiğinde bu sayfanın büyüklüğü $wgMaxArticleSize büyüklüğünü geçmektedir.
Şablon içerme büyüklüğü sınırı aşılan sayfalar(boş)post-expand-template-inclusion-categorySayfa, bütün şablonlar genişletildiğinde $wgMaxArticleSize boyutundan büyük olacağı için bazı şablonlar genişletilmedi.
Gizli kategoriler(boş)hidden-category-categoryBu kategorinin sayfa içeriğinde bulunan __HIDDENCAT__, sayfalardaki kategori bağlantıları kutusunda varsayılan olarak gösterilmesini engellemektedir.
Bozuk dosya bağlantıları içeren sayfalar(91 pages)broken-file-categorySayfa bozuk dosya bağlantısı (mevcut olmayan bir dosyayı kullanmaya çalışan bağlantı) içeriyor.
Düğüm sayısı aşılan sayfalar(boş)node-count-exceeded-categorySayfa azami düğüm sayısını aşıyor.
Genişleme derinliği aşılan sayfalar(boş)expansion-depth-exceeded-categorySayfa azami genişleme derinliğini aşıyor.
Pages with ignored display titles(boş)restricted-displaytitle-ignoredThe page has an ignored {{DISPLAYTITLE}} because it is not equivalent to the page's actual title.
Kendiliğinden geçersiz HTML etiketlerini kullanan sayfalar(boş)deprecated-self-close-categorySayfa, <b/> veya <span/> gibi kendiliğinden geçersiz HTML etiketleri içeriyor. Bunların davranışları yakında HTML5 belirtimiyle tutarlı olacak şekilde değişecektir, bu nedenle wikitext'deki kullanımları, kullanımdan kaldırılır.
Şablon döngülü sayfalar(boş)template-loop-categorySayfa bir şablon döngüsü içermektedir. Örneğin, kendini sürekli olarak çağıran bir şablon.
Pages with syntax highlighting errors(boş)syntaxhighlight-error-categoryThere was an error when attempting to highlight code included on the page.
Pages with script errors(183 pages)scribunto-common-error-categoryThere was an error when processing the modules included on the page.
Scribunto modules with errors(boş)scribunto-module-with-errors-categoryModülde bir hata bulunuyor.
Kaynak gösterme hatası bulunan maddeler(2 pages)cite-tracking-category-cite-errorBu kategorideki sayfalarda referans etiketinin kullanımında hata bulunmaktadır.
Pages using DynamicPageList parser tag(boş)dpl-tag-tracking-categoryAçıklama yok.
Pages using DynamicPageList Intersection parser tag(boş)dpl-intersection-tracking-categoryAçıklama yok.
Pages using DynamicPageList parser function(26 pages)dpl-parserfunc-tracking-categoryAçıklama yok.
Pages using DynamicPageList dplnum parser function(boş)dplnum-parserfunc-tracking-categoryAçıklama yok.
Pages using DynamicPageList dplvar parser function(441 pages)dplvar-parserfunc-tracking-categoryAçıklama yok.
Pages using DynamicPageList dplreplace parser function(481 pages)dplreplace-parserfunc-tracking-categoryAçıklama yok.
Pages using DynamicPageList dplchapter parser function(boş)dplchapter-parserfunc-tracking-categoryAçıklama yok.
Pages using DynamicPageList dplmatrix parser function(boş)dplmatrix-parserfunc-tracking-categoryAçıklama yok.